1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Для вступу на спеціальність 162 – Біотехнології та біоінженерія конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал:

(КБ) = 0,3*У + 0,45*Б + 0,25*М (Ф,Х,Г,І,ІУ),

де У – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з Української мови та літератури;

Б – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з Біології;

М (Ф,Х,Г,І,ІУ) – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, або Фізики, або Хімії, або Іноземної мови, або Географії, або Історії України.

 

Для вступу на спеціальність 133 – Галузеве машинобудування конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал:

(КБ) = 0,25*У + 0,5*М + 0,2*Ф(І) + 0,05*ФДП,

де У – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з Української мови та літератури;

М – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з Математики;

Ф(І) – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з Фізики або Іноземної мови, або Біологія, або Географія, або Історія України;

ФДП – бал за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського за шкалою від 100 до 200 балів (нараховується відповідно до окремого Положення).

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

Важливо знати!

1. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Калькулятор конкурсного бала https://pk.kpi.ua/calculator/.

2. При вступі на факультет враховуються додаткові бали випускникам ФДП (лише для 133 спеціальності) та призерам Всеукраїнського етапу олімпіади (в разі її проведення) з базових предметів отримують додаткові бали.

3. Якщо Ви оберете 133 спеціальність 1-им або 2-им пріоритетом, то Ваш конкурсний бал буде враховуватися з галузевим коефіцієнтом 1,02.

4. Для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу враховується сільський коефіцієнт для наших спеціальностей:

- 162 Біотехнології та біоінженерія - 1,02

- 133 Галузеве машинобудування – 1,05. 

5. Зверніть увагу: якщо загальник конкурсний бал з урахуванням усіх додаткових балів та коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється тим, що дорівнює 200.