Співробітники

КАРАЧУН Володимир Володимирович  - професор, засновник кафедри і її перший завідувач

Доктор технічних наук, професор, автор біля 700 науково-технічних публікацій. Відомий учений - механік. Видав 23 монографії, 8 навчальних посібників, в тому числі англійською, має більше 50 Авторських свідоцтв і Патентів України. Підготував 2 докторів і 6 кандидатів наук. Член двох Спеціалізованих Рад по захисту дисертацій. Академік аерокосмічної академії України, Академік Міжнародної академії навігації і керування рухом. Індекс цитування в пошуковій системі Google дорівнює 54. Фундатор наукового напрямку кафедри – Шуми і вібрація.

Удостоєний урядових і відомчих відзнак. Нагороджений Почесними нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України: “Відмінник освіти України”,“За наукові досягнення”, “Петро Могила”, "Автор" – за розвиток вищої освіти в Україні.

Основні лекційні курси:
 -Теоретична механіка;
- Аналітична механіка;
- Шуми і вібрація обладнання фармацевтичного та мікробіологічного виробництв.
- Математична обробка експериментальних досліджень.