Дисципліни навчального плану

Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка.

Основна

1. П.П. Волошкевич, О.О. Бойко, Б.В. Панкевич, Є.В. Мартин, А.Л. Беспалов. Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка. Навчально-методичний посібник. Львів. “Львівська політехніка”, 2007. – 240 с.

2. Михайленко В.Є. Інженерна та комп’ютерна графіка – Київ, Вища школа, 2001. – 350 с

3. Волошкевич П.П., Панкевич Б.В., Беспалов А.Л. Основи графічно-комп’ютерного оформлення підприємницьких проектів (Інженерна та комп’ютерна графіка) Конспект лекцій. Львів, 2004. – 64 с.

Додаткова

1. Бойко О.О. Інженерна графіка. Методичні вказівки, Зразки робіт і варіанти завдань для студентів інженерно-технічних спеціальностей. - Львів, НУЛП, 2005. – 56 с.

2. Геометричне креслення. Методичні вказівки для студентів інженерно-технічних спеціальностей. Голубейко Г.Д., Широкова В.В.. Львів, 1988.

3. Проекційне креслення. Методичні вказівки для студентів інженерно-технічних спеціальностей. Нагірна Г.Р., Сичило С.Й., Широкова В.В.. Львів, 1988.

4. Аксонометрія. Методичні вказівки для студентів інженерно-технічних спеціальностей. Сичило С.Й., Нагірна Г.Р., Геккер Е.В.. Львів, 1989.

5. Нанесення розмірів. Методичні вказівки з курсу “Інженерна графіка”. Сичило С.Й., Мартин Е.В.. Львів, 1989.

6. Федоренко В.А., Шошин А.И. Справочник по машиностроительному черчению.- Л:Машиностроение, 1981.

7.    Романычева Э.Т., Сидоров Т.М., Сидоров С.Ю. AutoCAD. Практическое руководство. Версии 12, 13, 14.–М., 1997