Співробітники кафедри

КУЗЬМІНСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Завідувач кафедри

Доктор хімічних наук, професор, член Академії технологічних наук України, Американського та Міжнародного електрохімічних товариств, Нью-Йоркської академії наук, наукової ради НАН України з проблеми «Електрохімія», науково-методичних комісій МОН та Мінагропрому України з проблем  біотехнології та екології, ряду вчених та спеціалізованих вчених рад, Independent expert of INTAS.

Навчальна робота:Біофізика;Біологічні і хімічні сенсорні системи;Хімія біогенних елементів.

Освіта:

1966-1972 – Національний технічний університет України «КПІ», інженер хімік-технолог зі спеціальності технологія електрохімічних виробництв.

Біографія:

1972-1980 – Інженер, аспірант, науковий співробітник ІЗНХ НАНУ;

1980-1983 – Науковий консультант (хімія та хімічна технологія) Президії НАНУ;

1983-1990 – Старший, провідний науковий співробітник ІЗНХ НАНУ;

1990-1997 – Директор Науково-інженерного центру «Техноелектрохім» НАНУ;

1997-2004 – Керівник секретаріату Ради з питань науки та науково-технічної політики при Президентові України;

2001-2004 – Професор Кафедри фізико-хімічних основ біотехнологічних процесів, заступник декана Факультету біотехнології і біотехніки НТУУ «КПІ»;

з 2004 по цей час – Професор, завідувач Кафедри екобіотехнології та біоенергетики НТУУ «КПІ».

Коло наукових інтересів:спеціаліст в галузі перетворення видів енергії; спеціалізація: електрохімія, біофізика, термодинаміка, термоелектричні явища, біоенергетика, термогальванічні, сонячні  та біопаливні елементи, хімічні джерела струму, екологічні технології. Є одним із засновників Науково-інженерного центру «Техноелектрохім» НАНУ- центру зі створення нового покоління літієвих джерел струму та  Кафедри екобіотехнології та біоенергетики НТУУ «КПІ», яка однією з перших здобула ліцензійне право і здійснила перші в Україні випуски бакалаврів, спеціалістів і магістрів зі спеціальності «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Хобі: туризм, садівництво.