1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Оголошення/Новини/Актуальна Інформація/ФБТ

До уваги абутуріентів!

 Шановні абітурієнти!!!

·         29-30 серпня 2020 р. ви маєте можливість спробувати створити тестовий електронний кабінет  на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/. По закінченню тестування всі внесені заяви будуть видалені із системи. Логін і пароль на тестовий електронний кабінет також не будуть працювати.    

·         1 серпня 2020р. з 10:00 розпочинається реєстрація електронних кабінетів для подачі документів на магістратуру! Подача заяв  з 5 серпня до  22 серпня.  Скан-копії диплому та додатку, для бакалаврів КПІ ім. Ігоря Сікорського,  завантажуйте з електронного кампусу. Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежена.

·         Покрокова інструкція для реєстраціі:  https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/vstup-2020/2020/07/28/Instruktsiyi%20dlya%20vstupu/Instruktsiya_iz_sertyfikatom_YEVI_YEFVV_2020.pdf  

·         26 серпня 2020 р.  відбудуться фахові випробування. Програми фахових випробувань  для ознайомлення представлені на сайтах кафедр та сайті факультету:        http://biotech.kpi.ua/index.php/uk/vstup-na-5-kurs-2019/prohramy-fakhovoho-vyprobuvannia-mahistr-phd-2019.

 

·         Результати фахових випробувань та списки студентів, рекомендованих до зарахування на бюджет, будуть оприлюднені не пізніше 1 вересня 2020р.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм 

_____________________________________________________