1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Факультет біотехнології і біотехніки здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців для роботи в найсучасніших галузях біотехнології: мікробного синтезу біологічно активних сполук, імунобіотехнології, генно-інженерної біотехнології, біотехнології фармацевтичних препаратів, екобіотехнології, біоенергетики, біодеструкції та утилізації відходів, отримання з біомаси та відходів корисних речовин, біотестування забруднень, інженерного забезпечення біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, молекулярної біотехнології та біоінформатики.

Випускники факультету працюють на інженерних та керівних посадах на підприємствах мікробіологічної, фармацевтичної, харчової та сільськогосподарської промисловості; в науково-дослідних інститутах; в проектних організаціях; в контрольно-аналітичних та сертифікаційних лабораторіях України та за її межами.

Ми проводимо набір:

      на денну та заочну форму навчання,

      за державним замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб.

Ми готуємо:

      бакалаврів – на базі повної середньої освіти,

      за наступними спеціальностями:

133 Галузеве машинобудування

Спеціальність – 133 Галузеве машинобудування
      Освітня програма: Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв

Сертифікати ЗНО:

 

 

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

 

Існує міф, що машинобудування – це спеціальність, на якій вчать будувати машини, але насправді це можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Галузеве машинобудування – спеціальність широкого профілю, яка дозволить вам в межах КПІ імені Ігоря Сікорського навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких верстатів, промислових систем та навіть літаків й космічних кораблів. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації української промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті знання та навики високо цінуються роботодавцями. Обирай кафедру біотехніки та інженерії!

 162 Біотехнології та біоінженерія

Спеціальність – 162 Біотехнології та біоінженерія

         Освітня програма: "Біотехнології" 

 

Сертифікати ЗНО:

 

 

 Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

 

 

Біотехнологія та біоінженерія - міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю спеціальність ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженеріїї, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Хочеш зробити цей світ кращим?
Обирай спеціальність «Біотехнології та біоінженерія»!
 - кафедра промислової біотехнології
 - кафедра екобіотехнології та біоенергетики
 - кафедра біоінформатики
 

Важливо знати!

1. У цьому році можна вступати за сертифікатами ЗНО 2017, 2018, 2019, 2020 років, окрім ЗНО з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) результати якої приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019 і 2020 років.

2. При вступі на факультет враховуються додаткові бали випускникам ФДП та призерам Всеукраїнського етапу МАН і ВУО з базових предметів отримують додаткові бали. (ОСОБЛИВОСТІ НАРАХУВАННЯ)

3. Якщо ви оберете одну із наших спеціальностей 1-им або 2-им пріоритетом, то ваш конкурсний бал буде враховуватися з галузевим коефіцієнтом 1,02.

4. Для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу враховується сільський коефіцієнт для наших спеціальностей - 1,05. 

5. Зверніть увагу: якщо загальник конкурсний бал з урахуванням усіх додаткових балів та коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється тим, що дорівнює 200. 

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном: (044)204-90-35, (099)541-46-16;

а на період вступної кампанії за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ: 

(099)541-46-16;

Ви можете написати нам листа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

чи поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах:  t.me/abit_fbt2019.


САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"