Викладачі кафедри

Поліщук Валентина Юріївна

асистент кафедри промислової біотехнології.

Працює на кафедрі з 2007 року.

Освіта. Закінчила Національний технічний університет „КПІ” в 1999 році, отримавши кваліфікацію інженер-хімік-технолог за спеціальністю „Біотехнологія” .

Попередні місця роботи:З 1999 року працювала на інженерних посадах спочатку на кафедрі загальної та біоорганічної хімії, потім на кафедрі промислової біотехнології.

Навчальна робота. Веде лабораторні заняття з курсів “Загальна біотехнологія”, “Основи фармацевтичних виробництв”, “Біотехнологія сільсько-господарських виробництв”, “Біотехнологія харчових виробництв”, “Технологія продуктів мікробного синтезу”. Здійснює керівництво дипломними проектами освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «спеціаліст». Керує практиками студентів.

Методична робота. В.Ю.Поліщук є секретарем державних екзаменаційних комісій освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «спеціаліст».

Наукова робота. Сферою наукових інтересів є:

- біотехнологія та фізіолого-біохімічні особливості аскоміцетів.