Викладачі кафедри

Дзигун Лариса Петрівна

старший викладач кафедри промислової біотехнології.

Працює накафедрі з 2001 року.

Попередні місця роботи: З 1997 року працювала на інженерних посадах спочатку на кафедрі загальної та біоорганічної хімії, потім на кафедрі промислової біотехнології.

Освіта.Закінчила Національний технічний університет „КПІ” в 1999 році, отримавши кваліфікацію інженер-хімік-технолог за спеціальністю „Біотехнологія”.

Навчальна робота.

Здійснює керівництво дипломними роботами та проектами студентів. Викладає курси«Основи мікології», «Основи промислової біотехнології та фармації».

Методичнаробота. Дзигун Л.П. виконуєобов’язки методиста кафедри промислової біотехнології.

Наукова робота.

Сферою наукових інтересів є:

- біотехнологія та фізіолого-біохімічні особливості вищих базидіальних грибів.

У 2004 році закінчила аспірантуру на базі Інституту ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України заспеціальністю „Мікологія”.

Опублікувала 35 науково-методичних праці, з них 22 тез доповідей на конференціях іконгресах та 8 статей, а також 5 навчально-методичних посібника.

.