Викладачі кафедри

Антоненко Лариса Олександрівна
асистент кафедри промислової біотехнології ФБТ

Працює на кафедрі  з 2010 року.
   Попередні місця роботи: з 2006 року працювала на посаді інженера кафедри промислової біотехнології.
  Освіта. Закінчила Національний технічний університет України „КПІ” в 2006 році, здобула кваліфікацію магістр з біотехнології за спеціальністю „Промислова біотехнологія”.
   Навчальна робота.  Проводить практичні заняття з дисциплін “Генетика-1. Загальна генетика”, “Генетика-2. Молекулярна генетика”, “Анатомія та фізіологія рослин”, лабораторні роботи з дисциплін “Основи генетичної та клітинної інженерії”, “Основи клітинної технології у біології та медицині”, “Загальна мікробіологія та вірусологія”, “Біологія клітини”, “Анатомія та фізіологія рослин”, “Основи мікології”. Здійснює керівництво дипломними роботами бакалаврів, спеціалістів.
    Наукова робота.
   Сферою наукових інтересів є культивування вищих базидіальних грибів та їх біологічні властивості. Антоненко Л.О. є автором та співавтором 11 статей, 1 патенту на корисну модель, 45 тез доповідей конференцій.