1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Спеціальність і спеціалізація

Спеціальність «Біотехнології та біоінженерія»

спеціалізація «Промислова біотехнологія»

Промислова біотехнологія – галузь промисловості і науки, що базується на використанні клітин мікроорганізмів, культур рослинних і тваринних клітин, і біологічних процесів для виробництва практично цінних продуктів (антибіотиків, вакцин та інших біологічно активних речовин).

Кафедра готує студентів за освітніми рівнями:

·                     бакалавр,

·                     магістр.

Форми навчання:

·                     денна (бюджетна, контрактна),

·                     заочна (контрактна)

На кафедрі здійснюється підготовка наукових кадрів аспірантів, пошукачів, докторантів.

Майбутні фахівці-біотехнологи фактично отримують три освіти: хімічну, інженерну і біологічну. Окрім загальнонаукових, технологічних та інженерних дисциплін, студенти кафедри вивчають такі фундаментальні біологічні науки як мікробіологія, вірусологія, біохімія, молекулярна біологія і генетика, клітинна та генетична інженерія, імунологія.

Згідно державного класифікатора професій випускники спеціалізації „Промислова біотехнологія” можуть працювати майстрами, технологами, інженерами, науковими співробітниками, начальниками відділів, цехів, лабораторій, фахівцями, біотехнологами, мікробіологами, біологами, генетиками, бактеріологами, хіміками, біохіміками, фармакологами, викладачами, біофізиками.

Спеціалізація «Промислова біотехнологія» забезпечує науковими і інженерними кадрами біотехнологічні, біохімічні і хімічні виробництва, підприємства харчової промисловості, наукові та проектні установи біологічного і хімічного профілю, заклади санітарного і екологічного нагляду, фірми і установи, що займаються випуском харчових добавок, препаратів для ветеринарії, біодобрив тощо, контрольно-виробничі та контрольно-аналітичні лабораторії, центри сертифікації продукції.

Місця практик та роботи випускників кафедри: ВАТ “Фармак”, ВАТ „Київмедпрепарат”, ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”, ЗАТ „Київський вітамінний завод”, ЗАТ „Оболонь”, ЗАТ НВЦ “Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод”, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України, Інститут фармакології та токсикології АМН України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та багато інших.

Більш детальну інформацію про спеціальність та умови підготовки і вступу Ви зможете дізнатися на кафедрі Промислової біотехнології