1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс (1 курс магістратури). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури. 

Ти вирішив вступити до магістратури ФБТ? Тоді тобі потрібно зареєструватися для складання ЄВІ  з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорcького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВI 2020 та 2021 років. 

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

 

 Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА 

Перелік документів, потрібних для реєстрації:

·       паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти та Витяг про реєстрацію);

·       ідентифікаційний код (оригінал та копія);

·       диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього  — за наявності (оригінал та копії);

·       у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;

·       2 кольорові фотографії 3х4.

Перелік документів для вступу:

·       паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)

·       диплом бакалавра (оригінал та копії)

·       додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)

·       творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)

·       військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)

·       ідентифікаційний код (оригінал та копії)

·       чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів. 

На факультеті здійснюється навчання за наступними освітніми програмами:

 

ОБЛАДНАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТА БІОТЕХНОЛОГІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ 

 

Інженери–біотехніки проектують сучасне обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, здійснюють інжиніринг з впровадження обладнання на підприємствах з подальшим супроводженням та обслуговуванням на стадії монтажу, пуску та експлуатації, а також займаються сертифікацією вітчизняного і закордонного обладнання галузі. Окрім проектування та експлуатації виробничого обладнання, фахівці-біотехніки набувають навичок використання систем автоматизованого проектування САПР (ANSYS, SolidWorks), які дозволяють проводити комп’ютерне моделювання фізичних процесів, що протікають в обладнанні для підтвердження працездатності та надійності систем. Інженери–біотехніки обізнані з міжнародною та вітчизняною нормативною базою з сертифікації і валідації обладнання для виробництва лікарських засобів (GMP), проводять технічну експертизу обладнання, можуть знайти застосування своїм знанням на підприємствах фармацевтичної та біотехнологічної галузі та проектних організаціях України і світу.

 

Освітньо-професійна програма "Обладнання  фармацевтичних та біотехнологічних виробництв"

 

 

Освітньо-наукова програма "Обладнання  фармацевтичних та біотехнологічних виробництв"

 

Програма комплексного фахового випробування "Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв"

Навчання за освітньою програмою здійснює кафедра біотехніки та інженерії: http://bioengineering.kpi.ua/

 

БІОТЕХНОЛОГІЇ

Біотехнологія та біоінженерія – міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю освітню програму ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці в галузі біотехнології та біоінженерії точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженерії, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Після отримання диплому випускники знаходять застосування свої умінь та навичок на підприємствах мікробіологічної, фармацевтичної, харчової, косметичної промисловості та в науково-дослідних інститутах.

 

                                             Освітньо-професійна програма "Біотехнології"

Освітньо-наукова програма "Біотехнології" 

 

Програма комплексного фахового випробування "Біотехнології"

Навчання за освітньою програмою здійснюють:


       - кафедра промислової біотехнології 
http://prombiotech.kpi.ua/

- кафедра екобіотехнології та біоенергетики http://keb.kpi.ua/

- кафедра біоінформатики http://bioinform.kpi.ua/

 Делальна інформація про вступ до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського