ERASMUS+ staff mobility

Уже п'ятнадцять років поспіль на базі Факультету біотехнології і біотехніки КПІ ім. Ігоря Сікорського проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “БІОТЕХНОЛОГІЯ ХXІ СТОЛІТТЯ. Традиційно конференція проводиться в квітні місяці в рамках проведення «Дні науки КПІ ім. Ігоря Сікорського».

У 2018 році у конференції взяло участь понад сто студентів, аспірантів та молодих вчених з чотирнадцяти вищих навчальних закладів та наукових установ України. З того часу активність учасників набуває все більшого масштабу, а конференція стає популярною серед молодих науковців України.

Тематика конференції:

Секція 1. Промислова, харчова, сільськогосподарська та медична біотехнологія

Секція 2. Магнітні технології  в біотехнології та медицині. Біоінформаційні дослідження

Секція 3. ЕКОЛОГІЧНА БІОТЕХНОЛОГІЯ ТА БІОЕНЕРГЕТИКА. ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ.

Секція 4.  БІОТЕХНІКА. ОБЛАДНАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ВИРОБНИЦТВ. УЛЬТРАЗВУК В БІОТЕХНОЛОГІЇ.

Організатори конференції:

• Національний   технічний   університет   України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Факультет біотехнології і біотехніки.
  • Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

За більш детальною інформацією прохання звертатись до:

Костика Сергія Ігоровича

тел. моб. +380-93-967-9125

В 2020 році конференція БІОТЕХНОЛОГІЯ XXІ СТОЛІТТЯ пройшла в заочній формі у зв’язку із пандемією COVID-19.

З матеріалами конференції можна ознайомитись за посиланням:

ЗБІРНИК ТЕЗ КОНФЕРЕНЦІЇ БІОТЕХНОЛОГІЯ ХХІ СТОЛІТТЯ - 2020

Програму конференції 2019 можна завантажити за наступним посиланням:

Програма конференції - 2019