Співробітники кафедри

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ

підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії

1. Навчальний план підготовки бакалаврів 2023 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”, денна форма навчання.

2. Навчальний план підготовки бакалаврів 2023 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”, заочна форма навчання.

3. Навчальний план підготовки бакалаврів 2022 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”, денна форма навчання.

4. Навчальний план підготовки бакалаврів 2022 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”, заочна форма навчання.

5. Навчальний план підготовки магістрів 2023 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”.

6. Навчальний план підготовки магістрів 2023 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”, заочна форма навчання.

7. Навчальний план підготовки магістрів 2023 року вступу за освітньо-науковою програмою “Біотехнології”.

8. Навчальний план підготовки магістрів 2022 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”.

9. Навчальний план підготовки магістрів 2022 року вступу за освітньо-професійною програмою “Біотехнології”, заочна форма навчання.

10. Навчальний план підготовки магістрів 2022 року вступу за освітньо-науковою програмою “Біотехнології”.

11. Навчальний план підготовки докторів філософії 2023 року вступу за освітньо-науковою програмою “Біотехнології”.

12. Навчальний план підготовки докторів філософії 2023 року вступу за освітньо-науковою програмою “Біотехнології”, заочна форма навчання.

13. Навчальний план підготовки докторів філософії 2022 року вступу за освітньо-науковою програмою “Біотехнології”.

14. Навчальний план підготовки докторів філософії 2022 року вступу за освітньо-науковою програмою “Біотехнології”, заочна форма навчання.

15. Навчальний план підготовки докторів філософії 2022 року вступу за освітньо-науковою програмою “Прикладна біологія”, очна форма навчання.

Детальніше ознайомитись із навчальною документацією можна на сайтах кафедр:

кафедра промислової біотехнології та біофармації біотехнології

кафедра біоенергетики, біоінформатики та екобіотехнології

кафедра біотехніки та інженерії