Факультет біотехнології і біотехніки здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців для роботи в найсучасніших галузях біотехнології: мікробного синтезу біологічно активних сполук, імунобіотехнології, генно-інженерної біотехнології, біотехнології фармацевтичних препаратів, екобіотехнології, біоенергетики, біодеструкції та утилізації відходів, отримання з біомаси та відходів корисних речовин, біотестування забруднень, інженерного забезпечення біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, молекулярної біотехнології та біоінформатики.

Випускники факультету працюють на інженерних та керівних посадах на підприємствах мікробіологічної, фармацевтичної, харчової та сільськогосподарської промисловості; в науково-дослідних інститутах; в проектних організаціях; в контрольно-аналітичних та сертифікаційних лабораторіях України та за її межами.

Ми проводимо набір:

на денну та заочну форму навчання,

за державним замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб.

Ми готуємо:

бакалаврів – на базі повної середньої освіти,

за наступними спеціальностями:

133 Галузеве машинобудування

Спеціальність – 133 Галузеве машинобудування
      Освітня програма: Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв

Сертифікати ЗНО:

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

Існує міф, що машинобудування – це спеціальність, на якій вчать будувати машини, але насправді це можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Галузеве машинобудування – спеціальність широкого профілю, яка дозволить вам в межах КПІ імені Ігоря Сікорського навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких верстатів, промислових систем та навіть літаків й космічних кораблів. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації української промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті знання та навики високо цінуються роботодавцями. Обирай кафедру біотехніки та інженерії!

162 Біотехнології та біоінженерія

Спеціальність – 162 Біотехнології та біоінженерія

Освітня програма: "Біотехнології"

Сертифікати ЗНО:

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

Біотехнологія та біоінженерія - міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю спеціальність ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженеріїї, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Хочеш зробити цей світ кращим?
Обирай спеціальність «Біотехнології та біоінженерія»!
 - кафедра промислової біотехнології
 - кафедра екобіотехнології та біоенергетики
 - кафедра біоінформатики

Важливо знати!

Уважно обирайте пріоритети, після обробки ваших заяв ВНЗ їх змінити буде неможливо! На бюджет можна подати не більше 5 електронних заяв, і за бажанням, ще до 30 на контракт.

1. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.
Калькулятор конкурсного бала https://pk.kpi.ua/calculator/.

2. При вступі на факультет враховуються додаткові бали випускникам ФДП (лише для 133 спеціальності) та призерам Всеукраїнського етапу олімпіади (в разі її проведення) з базових предметів отримують додаткові бали.

3. Якщо Ви оберете 133 спеціальність 1-им або 2-им пріоритетом, то Ваш конкурсний бал буде враховуватися з галузевим коефіцієнтом 1,02.

4. Для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу враховується сільський коефіцієнт для наших спеціальностей:

- 162 Біотехнології та біоінженерія - 1,02

- 133 Галузеве машинобудування – 1,05.

5. Зверніть увагу: якщо загальник конкурсний бал з урахуванням усіх додаткових балів та коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється тим, що дорівнює 200.

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ:  (099)541-46-16;

або поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах: https://t.me/abit_fbt2021

САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"