Співробітники кафедри

ХРОКАЛО ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри

Навчальна робота: Екологія, Біоенергетика, Технології переробки побутових відходів, Екологічна експертиза, Управління природоохоронною діяльністю

Освіта:

19931998Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка – спеціаліст (спеціальність географія і біологія)

Біографія:

19982003 Київський національний університет ім. Тараса Шевченка – аспірантура (кандидат біологічних наук за спеціальністю 03.00.16 – екологія)

20002005 – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка лабораторія екології та токсикології – інженер

20052007 – Національний аграрний університет України (асистент, ст. викладач, доцент)

2008 по теперішній час – НТУУ «КПІ» (старший викладач, доцент)

Коло наукових інтересів:Екологіяі охорона навколишнього середовища, токсикологія, біопаливо (біо дизельне паливо, біогаз)

Хобі: туризм