Конференція трудового колективу ФБТ - 2024

11 березня 2024 року о 12.00 в аудиторії 4 корпусу, вчергове відбулася Конференція трудового колективу факультету біотехнології і біотехніки КПІ імені Ігоря Сікорського.

Делегати Конференції, відповідно до порядку денного, заслухали звіт декана факультету біотехнології і біотехніки професора Тодосійчук Т.С. за 2023 рік, щодо діяльності підрозділів факультету. Виступила з доповіддю й голова Профбюро факультету біотехнології і біотехніки КПІ імені Ігоря Сікорського Блащаневич Т.В.

Увага! Інформація про державні іменні та академічні стипендії 2024

Інформація про державні іменні та академічні стипендії

Які стипендії?

Президента України;

Кабінету Міністрів України;

Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів (магістри останнього року навчання);

Кабінету Міністрів України ім. Ігоря Курчатова (спеціальність "Атомна енергетика").

Хто може претендувати?

Студенти старших курсів (денна форма навчання, бюджет), які мають високу успішність у навчанні (рейтинг успішності 90 і більше балів за результатами зимового семестрового контролю) та здобутки в науковій роботі.

Який розмір стипендій?

Академічна стипендія Президента України — 4400 грн/місяць.

Академічна КМУ, ім. Ігоря Курчатова та КМУ обдарованим студентам з числа інвалідів — 4000 грн/місяць.

Як претендувати на стипендію?

Заповнити подання, надати копії підтверджуючих документів або посилання про здобутки в науковій роботі.

Усе надіслати в електронному вигляді.

Як призначається стипендія?

На семестр відповідно до наказу МОН

Зразок подання тут >> .

Коли: по 28.01.2024 включно!

Де: Онлайн, на kpisocviddil@gmail.com

КПІстипендія в телеграм >> .

З питаннями сюди >> .

Успіхів!