Онлайн-фотовиставка «Можливості з ERASMUS+»

Запрошуємо переглянути онлайн-фотовиставку «Можливості з ERASMUS+», приурочену до святкування #ErasmusDays у 2021 році. Фото надали студенти та випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, які мали можливість відвідати інші країни в рамках програми ERASMUS+ у період з 2018 по 2021 рік або продовжують навчатися за кордоном у цьому семестрі. Ви зможете побачити європейські університети ззовні та зсередини, їхні лабораторії та обладнання, з яким працюють студенти, а також насолодитися архітектурою та краєвидами Європи. Приємного перегляду!

Хочеш мерч Еразмуса? Бери участь у вікторині! 14 жовтня об 11:00 ми запустимо сторіз в Інстаграм з питаннями. Приз отримає той учасник, хто першим дасть найбільшу кількість правильних відповідей. Сподіваємося, ти добре орієнтуєшся в сайті мобільності, адже там будуть підказки. Ми в тебе віримо!

Мобільність в телеграм Інстаграм | Фейсбук На сайті.

З питаннями сюди або на пошту mobilnist@kpi.ua.