1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Викладачі кафедри

ГОРЧАКОВВолодимир Юрійович
д.б.н., професор кафедри промислової біотехнології (2001).


У 1970  закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка за спеціальністю фізіологія людини і тварин. Кандидатську дисертацію захистив у 1980, докторську – в  1991.
Сферою наукових інтересів є дослідження в області використання  продуктів біотехнології з метою покращення здоров’я людини та драг-дизайн пробіотиків, що виконується за допомогою спектрально-динамічного аналізу.
Науковий ступінь – доктор біологічних наук за спеціальністю “фізіологія людини та тварин”.
Навчальна робота. Викладає лекційні курси “Загальна біологія”, “Загальна імунологія”,”Фізіологія людини та тварин”, “Фізіологія людини з основами валеології”.  Здійснює керівництво дипломними та магістерськими роботами студентів.
Методична робота.Горчаков В.Ю. є членом Президії науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України з напряму “Біотехнологія”, робота у якості голови робочої групи по підготовці стандартів освіти (ОКХ, ОПП) з біотехнології, приймає участь у розробці нормативних документів з фаху. 
Наукова робота.
Керує підготовкою аспіранта та пошуковача.
Опублікував  67 науково-методичних праць, в тому числі 1 монографію, 61 статей, 3 Авторських свідоцтва  та 3 методичних  вказівок.