Триває опитування студентів щодо можливостей та форматів реалізації права на освіту

Виникло багато запитань  (https://t.me/dnvr_31/2082) стосовно опитування студентів - надаємо відповіді:

1. Перш за все це опитування! Звертаємо Вашу увагу, що опитування спрямоване у першу чергу на те, щоб з’ясувати частку тих, хто бажає і має можливість реалізовувати своє право на освіту і користуватися можливостями, які готовий надати університет в умовах воєнного стану.

2. Усі зауваження щодо оформлення графіків враховано і додано кілька нових діаграм.

3. Це лише ПРОМІЖНІ дані. Повний аналіз буде виконано пізніше, після завершення опитування.

4. Питання студентів, які не мають доступу до інтернету - будуть відпрацьовувати адміністраціями факультетів/НН інститутів.

Продовжується опитування студентів щодо можливостей та форматів реалізації права на освіту. Станом на 8:00 кількість опитаних становить 10300+ респондентів. Оновлені основні результати представлені на діаграмах.

Відзначимо, що ми усвідомлюємо мінливість ситуації, коли у когось сьогодні все може працювати, а завтра вже ні, але розуміння орієнтованої кількості бажаючих реалізовувати в цих умовах своє право на освіту є важливим, щоб створити для цього умови з боку університету.