Відкритий доступ до платформи Coursera для студентів КПІ

Після переговорів МОН та КПІ з представниками Coursera, студенти та викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть безкоштовно зареєструватися та отримати доступ до більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів Coursera.

Реєстрація за поштою КПІ

Якщо у Вас нема електронної пошти з доменним ім’ям @kpi.ua Ви можете її отримати, звернувшись на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на @kpi_telecom .

Як отримати email у домені kpi.ua?

Дуже просто! Вам потрібно студентський, написати заяву, відсканувати це все або зробити якісну фотокопію та надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більше інформації та контактів в інструкції: