1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

About the faculty

Кафедра БІОТЕХНІКИ ТА ІНЖЕНЕРІЇ запрошує на навчання!

 Спеціальність (133)  Галузеве машинобудування

           Спеціалізація: "Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв"

       Сьогодні неможливо уявити існування цивілізації високого рівня без використання біологічно активних речовин біотехнологічного походження, сполук та їх похідних. Саме тому на дипломованих спеціалістів з розробки біотехнологічного і фармацевтичного обладнання та проектування відповідних підприємств є великий попит.    Біотехніка дозволяє людству досліджувати та використовувати живі істоти (біологічні агенти) та їх частини. За приклад можуть слугувати апарати для вирощування біологічних агентів (ферментери) та апарати для обробки отриманої біологічної маси (фільтри, центрифуги, сепаратори, гранулятори, сушарки, тощо) – це у виробництві.
        Для отримання найсучасніших лікарських препаратів та тест-систем в фармацевтичній промисловості використовується складне та різноманітне обладнання для синтезу, очистки, отримання готових лікарських форм – ін’єкційних, таблетованих, капсульованих, трансдермальних, тощо.
          Техніка для клонування, штучного запліднення у пробірці, різних маніпуляцій з клітинними органоїдами – це біотехніка в науці.
         
Якщо ви вже цим цікавитесь, або зацікавились, якщо ви вважаєте, що це – ваше майбутнє, то навчання на кафедрі Біотехніки та інженерії – саме для вас!

 

 Фахівці готуються за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та  магістр за спеціальністю “Галузеве машинобудування”.

           Кафедра заснована у 2001 році на новоствореному факультеті Біотехнології і біотехніки.
Ми готуємо фахівців, які добре орієнтуються у закордонному та вітчизняному обладнанні фармацевтичних та мікробіологічних виробництв і завдяки цьому:

  1. Здійснюють інженірінг по впровадженню цього обладнання на вітчизняних фабриках та заводах з подальшим супроводженням та обслуговуванням;
  2. Проектують нове обладнання фармацевтичних та мікробіологічних виробництв для виготовлення на вітчизняних машинобудівних заводах.

      Після одержання диплому “інженера-механіка” за спеціальністю “Обладнання фармацевтичної та мікробіологічної промисловості” ви зможете працювати на підприємствах галузі, зокрема, на Фармацевтичній фірмі “Дарниця”,  АТ “Київмедпрепарат”, АТ “Фармак”, ЗАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, ВАТ “Стиролбіотех” та підприємствах харчової промисловості. Випускники магістратури одержують диплом "Інженер-дослідник" і мають можливість працювати в науково-дослідних інститутах, Національній академіїї наук України, в наукових лабораторіях підприємств галузі.

          Вступні тести:    математика, фізика або іноземна мова та українська мова.

Більш детальну інформацію про спеціальність та умови підготовки Ви зможете одержати на кафедрі Біотехніки та інженерії.