До уваги абітурієнток та студенток спеціальності 162-Біотехнології та біоінженерія!

До уваги абітурієнток та студенток спеціальності

162-Біотехнології та біоінженерія!

Згідно з діючим Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» жінки, які мають спеціальність 162-Біотехнології та біоінженерія, не зобов’язані ставати на військовий облік та не є військовозобов’язаними.

Стаття 1, п.11 Закону України про військовий обов'язок і військову службу визначає таку можливість виключно за бажанням особи.

День вступника. Відчуй КПІ!

Подія літа на яку чекають, вже зовсім скоро, 29 червня, відбудеться «День вступника. Відчуй КПІ!». Отож хапай батьків і друзів й мерщій у КПІ, адже нам є, що вам показати. Ви зможете поринути в університетську атмосферу, поспілкуватись зі студентами й викладачами, дізнатись більше про обрані факультети/НН інститути, спробувати себе в різноманітних майстер-класах, пройти крутезний квест з призами, відвідати екскурсії кампусом.

У межах заходу будуть діяти різноманітні локації:

•  КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки;

•  Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми;

•  Локація Студмістечка – всі відповіді щодо поселення та проживання в гуртожитках університету;

•  Інтерактивно-спортивна локація - проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо;

•  Соціально-просвітницька локація – від волонтерства та благодійності до соціально активної позиції студентства;

•  Квест з призами;

•  Екскурсії кампусом;

•  Локація Студентських ініціатив.

Як знайти той факультет/навчально-науковий інститут, на який ти мрієш поступити? Де можна послухати спікерів та долучитися до дискусії на актуальні теми? Де можна долучитися до екскурсії кампусом та зробити фото на згадку?

День вступника - це місце можливостей і щоб не заблукати, ми підготували для вас мапу розміщення наступних локацій:

•  КПІ-Expo

•  Чат-альтанка

•  Локація Студмістечка

•  Інтерактивно-спортивна локація

•  Соціально-просвітницька локація

•  Квест з призами

•  Екскурсії кампусом

•  Локація Студентських ініціатив та ін.

Коли: 29.06.2024 з 10:00 до 15:00

Де: навпроти головного входу до 1-го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37).

Міжнародна науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття» 17 травня 2024 року!

Шановні учасники конференції!

Щиро вдячні Вам за участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Біотехнологія XXI століття», яка відбулася 17 травня 2024 року на базі Факультету біотехнології і біотехніки.

Зичимо Вам і надалі прагнути до пізнання нового, реалізації творчих ідей та досягнення високих наукових результатів.

З повагою, організатори конференції!

Відео доповіді учасників розміщені на YouTube каналі:

Faculty of Biotechnology and Biotechnics

Збірник матеріалів конференції доступний за посиланням:

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ "БІОТЕХНОЛОГІЯ ХХІ СТОЛІТТЯ" - 2024

Та на сайті конференції:

*У випадку можливих труднощів із переходом на сайт, рекомендуємо відкрити його через режим інкогніто.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»

На факультеті біотехнології і біотехніки було проведено Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році.

Переможцями визнано:

За напрямом «
Промислова та фармацевтична біотехнологія»:

·   1 місце – Кириленко Юлія Вікторівна, керівник к.б.н., с.н.с. Клочко Віталій Вікторович.

За напрямом
«Біоенергетика, біоінформатика та екобіотехнологія»:

·       1 місце – Гриневич Андрій Олександрович, керівник д.т.н., проф. Саблій Лариса Адріївна.

За напрямком
«Біоінженерія та біотехніка»:

·   1 місце – Колісніченко Олексій Олексійович, керівник к.т.н., доц. Шибецький Владислав Юрійович.

Бажаємо успіхів і нових перемог!