- Деталі
- Перегляди: 1031
Факультет біотехнології і біотехніки здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців для роботи в найсучасніших галузях біотехнології: мікробного синтезу біологічно активних сполук, імунобіотехнології, генно-інженерної біотехнології, біотехнології фармацевтичних препаратів, екобіотехнології, біоенергетики, біодеструкції та утилізації відходів, отримання з біомаси та відходів корисних речовин, біотестування забруднень, інженерного забезпечення біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, молекулярної біотехнології та біоінформатики.
Випускники факультету працюють на інженерних та керівних посадах на підприємствах мікробіологічної, фармацевтичної, харчової та сільськогосподарської промисловості; в науково-дослідних інститутах; в проектних організаціях; в контрольно-аналітичних та сертифікаційних лабораторіях України та за її межами.
Ми проводимо набір:
на денну та заочну форму навчання,
за державним замовлення та за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Ми готуємо:
бакалаврів – на базі повної загальної середньої освіти,
за наступною спеціальністю: 162 Біотехнології та біоінженерія
Освітня програма: "Біотехнології" - 2024
Освітньо-професійна програма “Біотехнології” першого (бакалаврсього) рівня вищої освіти є акредитованою Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.
_______________________________________________________________________________
До уваги абітурієнток спеціальності
162-Біотехнології та біоінженерія!!!
Згідно з діючим Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» жінки, які мають спеціальність 162-Біотехнології та біоінженерія, не зобов’язані ставати на військовий облік та не є військовозобов’язаними.
Стаття 1, п.11 Закону України про військовий обов'язок і військову службу визначає таку можливість виключно за бажанням особи.
__________________________________________________________
Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2024
Поширені запитання про вступ та відповіді на них!
Кар’єрний путівник КПІ ім. Ігоря Сікорського
Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» для вступників з тимчасово окупованих територій!
З порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році можна ознайомитися за посиланням>>
_______________________________________________
У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) тафізикиабоіноземноїмови (англійської, німецької, французької, іспанської), абохімії, абобіології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника).
Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років).
Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 14 березня та закінчиться 11 квітня. Основна сесія НМТ буду проводитись з 14 травня до 25 червня в Україні та 28 країнах світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з чотирьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде побачити одразу після завершення тестування, офіційні результати основної сесії стануть відомі не пізніше 2 липня. Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.
Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету.
Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у нашому спеціальному розділі.
Переліквагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту та творчого конкурсу переглянути тут=>>
Розрахунок конкурсного балу для вступу на 1-й курс для здобуття ступеня бакалавра детальніше за посиланням>>
Мінімальний конкурсний бал на бюджет - 130
Мінімальний конкурсний бал на контракт - 100
Вартість одного року підготовки бакалавра очної форми 32900 грн, заочної – 22900 грн.
Вартість навчання у 2024/2025 навчальному році
____________________________________________________________
Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 10 заяв. Загалом на всіма базами вступу (повна загальна середня освіта, диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста чи диплом магістра) та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 15 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш підтвердити в особистому електронному кабінеті вибір місця навчання та подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання кваліфікованого електронного підпису.
ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ПЗСО(11 класів) - 2024
ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ВСТУПНИКА ТА ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ПЗСО(11 класів) - 2024
________________________________________________________________
Біотехнологія та біоінженерія - міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю спеціальність ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженеріїї, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Хочеш зробити цей світ кращим?
Обирай спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»!
- кафедра промислової біотехнології та біофармації
- кафедра біоенергетики, біоінформатики та екобіотехнології
- кафедра біотехніки та інженерії
________________________________________________________________
Більш детальну інформацію можна отримати:
за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ: (099)541-46-16;
Ви можете написати нам листа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
відвідати Facebook сторінку ФБТ: https://www.facebook.com/FBT.kpi.ua
або поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах: https://t.me/abit_fbt
Розклад роботи/Етапи вступної кампанії
САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"