ХVII Міжнародна науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття» 19.05.2023

Шановні учасники конференції!

Щиро вдячні Вам за участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Біотехнологія XXI століття», яка відбулася 19 травня 2023 року на базі Факультету біотехнології і біотехніки, і була присвячена 125-річчю від дня заснування КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Зичимо Вам і надалі прагнути до пізнання нового, реалізації творчих ідей та досягнення високих наукових результатів.

Віримо в перемогу України, і впевнені, що в наступному році наша конференція буде проведена в очному форматі, на якій будемо раді бачити Вас серед учасників!

З повагою, організатори конференції!

Збірник матеріалів конференції доступний за посиланням:

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ "БІОТЕХНОЛОГІЯ ХХІ СТОЛІТТЯ" - 2023

Та на сайті конференції:

*У випадку можливих труднощів із переходом на сайт, рекомендуємо відкрити його через режим інкогніто.