День вступника. Відчуй КПІ!

Подія літа на яку чекають, вже зовсім скоро, 29 червня, відбудеться «День вступника. Відчуй КПІ!». Отож хапай батьків і друзів й мерщій у КПІ, адже нам є, що вам показати. Ви зможете поринути в університетську атмосферу, поспілкуватись зі студентами й викладачами, дізнатись більше про обрані факультети/НН інститути, спробувати себе в різноманітних майстер-класах, пройти крутезний квест з призами, відвідати екскурсії кампусом.

У межах заходу будуть діяти різноманітні локації:

•  КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки;

•  Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми;

•  Локація Студмістечка – всі відповіді щодо поселення та проживання в гуртожитках університету;

•  Інтерактивно-спортивна локація - проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо;

•  Соціально-просвітницька локація – від волонтерства та благодійності до соціально активної позиції студентства;

•  Квест з призами;

•  Екскурсії кампусом;

•  Локація Студентських ініціатив.

Як знайти той факультет/навчально-науковий інститут, на який ти мрієш поступити? Де можна послухати спікерів та долучитися до дискусії на актуальні теми? Де можна долучитися до екскурсії кампусом та зробити фото на згадку?

День вступника - це місце можливостей і щоб не заблукати, ми підготували для вас мапу розміщення наступних локацій:

•  КПІ-Expo

•  Чат-альтанка

•  Локація Студмістечка

•  Інтерактивно-спортивна локація

•  Соціально-просвітницька локація

•  Квест з призами

•  Екскурсії кампусом

•  Локація Студентських ініціатив та ін.

Коли: 29.06.2024 з 10:00 до 15:00

Де: навпроти головного входу до 1-го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37).