1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer


Факультет біотехнології і біотехніки
 здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців для роботи в найсучасніших галузях біотехнології: мікробного синтезу біологічно активних сполук, імунобіотехнології, генно-інженерної біотехнології, біотехнології фармацевтичних препаратів, екобіотехнології, біоенергетики, біодеструкції та утилізації відходів, отримання з біомаси та відходів корисних речовин, біотестування забруднень, інженерного забезпечення біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, молекулярної біотехнології та біоінформатики.

Випускники факультету працюють на інженерних та керівних посадах на підприємствах мікробіологічної, фармацевтичної, харчової та сільськогосподарської промисловості; в науково-дослідних інститутах; в проектних організаціях; в контрольно-аналітичних та сертифікаційних лабораторіях України та за її межами.


Ми проводимо набір:

      на денну та заочну форму навчання,

      за державним замовлення та за кошти фізичних та/або юридичних осіб.


Ми готуємо:

      бакалаврів – на базі повної загальної середньої освіти,

      за наступною спеціальністю: 162 Біотехнології та біоінженерія

                                           Освітня програма: "Біотехнології"

                     Поширені  запитання про вступ та відповіді на них! 

                                Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023

Кар’єрний путівник КПІ ім. Ігоря Сікорського 

З порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році можна ознайомитися за посиланням>>

___________________________________________________________

Вступ у 2023 році на бюджетну форму навчання та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) відбувається за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обов’язково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника).

Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів.

Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 03 квітня та триватиме місяць. Основна сесія НМТ буде проводитись з 05 червня до 23 червня в Україні та 41 країні світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з трьох предметів, які Ви будете складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування впродовж 180 хвилин. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування. Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.

У 2023 році вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету.

Мотиваційний лист - це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.
Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у спеціальному розділі.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського мотиваційний лист подається на всі спеціальності. Відповідно до «Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році», мотиваційні листи не оцінюються, а розглядаються. Результати розгляду мотиваційних листів використовуються для впорядкування вступників у разі однакового конкурсного бала та пріоритетності заяв.

Ключові дати бакалаврат!

Національний мультипредметний тест (НМТ):

Розрахунок конкурсного балу для вступу на 1-й курс для здобуття ступеня бакалавра детальніше за посиланням>>


Мінімальний конкурсний бал на бюджет - 130

Мінімальний конкурсний бал на контракт - 100

Вартість одного року підготовки бакалавра очної форми 29900 грн, заочної – 19900 грн.

Вартість навчання у 2023/2024 навчальному році

____________________________________________________________

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липняЗа державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 15 заяв. Загалом за всіма базами вступу та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 20 заявВсі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня буде необхідно подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання кваліфікованого електронного підпису у кабінеті вступника. З усіма ключовими датами вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням – тримай руку на пульсі та не прогав важливе!

Вступники на 1-й курс (бакалаврат) подають заяви тільки в електронній формі, крім  випадків, визначених п.6 (“Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році”).

ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ПЗСО(11 класів) - 2023

ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ВСТУПНИКА ТА ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ПЗСО(11 класів) - 2023

________________________________________________________________

Біотехнологія та біоінженерія - міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю спеціальність ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженеріїї, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Хочеш зробити цей світ кращим?

Обирай спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»!

 - кафедра промислової біотехнології та біофармації
 - кафедра біоенергетики, біоінформатики та екобіотехнології
 - кафедра біотехніки та інженерії

Дисципліни, які вивчають студенти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія згідно освітньої програми.

________________________________________________________________

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ:  (099)541-46-16;

Ви можете написати нам листа:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

відвідати Facebook сторінку ФБТ: https://www.facebook.com/FBT.kpi.ua 

або поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах: 
https://t.me/abit_fbt 

Розархунок конкурсного бала

Розклад роботи/Етапи вступної кампанії

САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"