- Деталі
- Перегляди: 1659
Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома бакалавра, то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці — освітньо-професійна програма або 1 рік 9 місяців — освітньо-наукова програма. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.
Ми проводимо набір:
- на денну та заочну форму навчання;
- за державним замовлення та за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Ми здійснюємо підготовку магістрів:
- за освітньо-науковою програмою (денна форма навчання)
Освітньо-наукова програма “Біотехнології” другого (магістерського) рівня вищої освіти проходить акредитацію Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.
- за освітньо-професійною програмою (денна і заочна форма навчання)
Освітньо-професійна програма “Біотехнології” другого (магістерського) рівня вищої освіти проходить акредитацію Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.
__________________________________________________
До уваги абітурієнток спеціальності
162-Біотехнології та біоінженерія!!!
Згідно з діючим Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» жінки, які мають спеціальність 162-Біотехнології та біоінженерія, не зобов’язані ставати на військовий облік та не є військовозобов’язаними.
Стаття 1, п.11 Закону України про військовий обов'язок і військову службу визначає таку можливість виключно за бажанням особи.
_________________________________________________________
Вступ на 1 курс магістратури за освітньою програмою «Біотехнології» проводиться за загальними правилами, з якими можна ознайомитися на сайті приймальної комісії університету або за посиланням Положення про прийом на навчання.
Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2024
Положення про прийом на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня магістра 2024
Для вступу у 2024 році за державним замовленням (бюджет) та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) потрібно скласти:
- скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ)
ЄВІ цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 07 травня до 29 травня (до 18.00) та з 24 червня до 15 липня скласти його.
- скласти фахове вступне випробування
переглянути актуальну програму комплексного фахового випробування можна тут>>
- подати до розгляду мотиваційний лист*
*Мотиваційний лист - це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.
Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у спеціальному розділі.
У КПІ ім. Ігоря Сікорського мотиваційний лист подається на всі спеціальності. Відповідно до «Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році», мотиваційні листи не оцінюються, а розглядаються. Результати розгляду мотиваційних листів використовуються для впорядкування вступників у разі однакового конкурсного бала та пріоритетності заяв.
РОЗРАХУНОК КОНКУРСНОГО БАЛА Детальніше>>
Вартість одного року підготовки магістра очної форми 39900 грн, заочної – 26900 грн.
Вартість навчання у 2024/2025 навчальному році
_______________________________________________________
Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.
Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 10. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись для складання фахового вступного випробування. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 01 серпня до 22 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань буде оприлюднений на сайті ФБТ.
ВІДЕОРОЗ'ЯСНЕННЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ТА ПОДАННЯ ЗАЯВ У МАГІСТРАТУРУ
РОЗКЛАД РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ
Фахові вступні випробування з обраної спеціальності та освітньої програми складають всі вступники до магістратури.
________________________________________________________
З 2022 року на факультеті здійснюється навчання за однією освітньою програмою:
БІОТЕХНОЛОГІЇ
Біотехнологія та біоінженерія – міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю освітню програму ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці в галузі біотехнології та біоінженерії точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженерії, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Після отримання диплому випускники знаходять застосування свої умінь та навичок на підприємствах мікробіологічної, фармацевтичної, харчової, косметичної промисловості та в науково-дослідних інститутах.
Освітньо-професійна програма "Біотехнології" - 2024
Освітньо-наукова програма "Біотехнології" - 2024
Програма фахового іспиту "Біотехнології" - 2024
Каталог вступника КПІ ім. Ігоря Сікорського (магістратура)
Кар’єрний путівник КПІ ім. Ігоря Сікорського
Навчання за освітньою програмою здійснюють:
- кафедра промислової біотехнології та біофармації
- кафедра біоенергетики, біоінформатики та екобіотехнології
- кафедра біотехніки та інженерії
Делальна інформація про вступ до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського
Розклад роботи Приймальної космісії
Більш детальну інформацію можна отримати:
за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ: (099)541-46-16;
Ви можете написати нам листа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.